خرید فالوور اینستاگرام واقعی را از فالوجت بخواهید

خرید فالوور اینستاگرام واقعی را از فالوجت بخواهید. شاید تاکنون متوجه شده اید که برخی پیج های پر فالوور دارای فالوور فیک هستند. این موضوع روی ذهنیت شما اثر گذاشته و شما نمی خواهید این جلوه را به پیج کاری خود بدهید. به همین دلیل از خریدن هر فالوور فیکی خودداری می کنید. ما امروز این جا هستیم که یک پیشنهاد فوق العاده برای شما داشته باشیم. پیشنهاد خرید فالوور واقعی. به این ترتیب نه تنها کسی متوجه خرید فالوور شما نخواهد شد، بلکه در روند ارتقا پیج خود بسیار موثر خواهید بود. پس در ادامه با ما همراه باشید تا این پیشنهاد خود را برای شما بیشتر باز کنیم.

فرق فالوور فیک با فالوور واقعی

همان طور که می دانید، فالوور واقعی دارای اسم و رسم مشخص است.اگرچه ممکن است اسم و رسم مجازی آن با واقعیت متمایز باشد اما خود اکانت دارای هویت مجازی است. آنچه به یک اکانت هویت می دهد، داشتن عکس پروفایل، آی دی منطقی، بیو واضح و تعدادی پست است. فالوور فیکی که معمولا سایت ها و ربات های مختلف ارائه می دهند، این مشخصات را ندارد و هرکسی خیلی سریع متوجه فیک بودن آن می شود.

علاوه بر فهمیدن خود اشخاص، قطعا ربات های اینستاگرام آن را تشخیص داده و در بهترین حالت حمایت خود را از آن پیج برداشته درنتیجه روند رشد پیج بسیار کند و عملا بی ثمر خواهد شد و در بدترین حالت پیج را می بندد. تاوان نقص قوانین اینستاگرام واقعا سخت و سنگین است. پس باید کاری کنید که خود اینستاگرام متوجه آن نشود.

فرق فالوور فیک با فالوور واقعی

معرفی سایت خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تعداد شرکت هایی که در ایران در حوزه ی خدمات اینستاگرامی به شکل صحیح و اصولی فعالیت می کنند بسیار کم و انگشت شمار است. تکنولوژی ارائه خدمات حساب شده و هدفمند نزد هر شرکتی نیست و این برای آن ها بسیار هزینه بر است. فالوجت به جرات یکی از بهترین و باسابقه ترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات اینستاگرامی است.

از اعتبار و اطمینان این سایت باید به لوگو اعتبار الکترونیکی آن اشاره کرد. بسیاری از بلاگرهای اینستاگرامی از خدمات این شرکت استفاده می کنند.

برای همه بسته های خود ضمانت و پشتیبانی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید بعد از خرید خود در صورت وقوع مشکل از طریق ارتباط با تیم پشتیبانی فالوجت، مشکل خود را برطرف کنید.

شما در هنگام خرید از فالوور اصلا احتیاج به وارد کردن پسورد ندارید در نتیجه خیالتان از بابت امنیت پیج خود راحت باشد.

مورد بعدی ویژگی خود فالوورها است. این فالوورها، مشخصات فالوورهای واقعی را دارند. یعنی اکانت همه آنها دارای عکس پروفایل و آی دی مشخص و منطقی و بیو و چند پست است. به این ترتیب نه اینستاگرام و نه فالوورهای دیگر شما متوجه این نمی شوند که شما فالوور خریداری کرده اید. تنها تفاوت این فالوور ها با فالوورهای واقعی این است که شما تعامل ندارند و برای بالا بردن آمار تعامل پیج خود می توانید از بسته های دیگر استفاده کنید.

معرفی سایت خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تفاوت فالوجت با سایر برنامه های افزایش فالوور

بسیاری از سایت ها و برنامه های دیگر فقط در حد یک صفحه در فضای مجازی وجود دارند اما فالوجت یک شرکت دارای نام و برند در ایران محسوب می شود. یک شرکت حقیقی با ارائه خدمات مجازی. یک شرکت با سابقه چندین ساله و رضایت هزاران کاربر، قطعا هر روز اطلاعات و خدمات خود را به روز می کند تا همیشه حرفی برای گفتن در فضای پر رقابت ایجاد شده داشته باشد. علاوه بر این، خود شما می توانید با مراجعه به سایت و مقایسه خدمات آن با سایر سایت ها متوجه این تفاوت بشوید.

نتیجه گیری

در فضای پر رقابت اینستاگرام، تصمیم به خرید فالوور یک تصمیم بنیادی و درست است. در ایران و کشور های دیگر تیز برنامه های بسیار متنوعی برای این کار وجود دارد. از این میان تنها تعداد محدودی از شرکت ها هستند که خدمات اصولی و حساب شده ارائه می دهند. یکی از این شرکت های ایرانی، فالوجت است که شما می توانید تنوعی از بسته های اینستاگرامی، یوتیوب، واتس اپ و… را از آن تهیه کنید. توصیف و توضیح در رابطه با فالوجت در بالا آورده شده است. اگر سوال یا نظری در این باره دارید، حتما با ما در کامنت ها در میان بگذارید.

سوالات متداول

  1. تفاوت خرید فالوور فیک اینستاگرام با واقعی در چیست؟؟

اینستاگرام قانون منع استفاده از فالوور فیک دارد و در صورتی که فالوور فیکی تشخیص دهد، به سرعت با پیج خاطی مقابله می کند.

  1. فالوور واقعی چه ویژگی هایی دارد؟؟

فالوور واقعی دارای عکس پروفایل و آیدی مشخص و بیو است. این فالوور ها در پیج خود تعدادی پست دارند و ربات های اینستاگرام را به خود حساس نمی کنند.