طراحی سایت شرکت عمران مسکن اصفهان

عمران مسکن اصفهان اجرای وب سایت

(شهریور 1394)

طراحی وبسایت شرکتی با هدف معرفی شرکت و جا نماندن از عرصه رقابت برای جذب مشتری صورت می گیرد.
در این روزگار رقابتی، که تکنولوژی حرف اول را میزند و اولین اقدام برای پیدا کردن هر چیزی، جستجو در اینترنت است، داشتن یک سایت خوب و جذاب برای معرفی خود و شرکت تان بسیار حائز اهمیت است.

شرکت های عمرانی و ساختمان سازی نیز برای معرفی خود و تواناییها و پروژه هایشان و جا نماندن از فضای رقابتی و جذب مشتری بیشتر، نیاز به یک سایت با امکانات سایت شرکتی هستند.

در طراحی این نمونه سایت شرکتی یک اسلاید شو برای نمایش برخی از پروژه ها در صفحه اصلی قرار دارد.

همچنین صفحه ای جهت معرفی پروژه های انجام شده و یا جدید به همراه تمام اطلاعات مربوط به آن پروژه طراحی شده است. گالری تصاویر مربوط به هر پروژه در پایین صفحات همان پروژه نمایش داده می شود.

صفحه ای مربوط به اخبار بازار ساخت و ساز و مسکن اختصاص داده شده است. 

در طراحی وب سایت های شرکتی از جمله وب سایت عمران مسکن اصفهان، قسمتی برای مناقصه و مزایده های شرکت درنظر گرفته شده است تا مشتریان با مراجعه به این صفحه، قیمت های پیشنهادی خود را برای این شرکت ارسال و پس از تایید شروع به همکاری نمایند.

طراحی وب سایت شرکتی عمران مسکن اصفهان 

فید اتوماتیک خبر

(شهریور 1396)

در طراحی وب سایت عمران مسکن اصفهان، فید اتوماتیک خبر قرار گرفت. فید اتوماتیک خبر این امکان را می دهد که بدون هیچ دخالتی و بطور کاملا خودکار جدید ترین خبرهای موجود در سایر سایت ها را دریافت کنید.
این جستجوگر هوشمند خبری کاملا خودکار است، نیاز به بروز رسانی ندارد و دارای زمان بندی از پیش تعیین شده ای می باشد که پس از انجام تنظیمات اولیه خود به خود بروز رسانی می شود و تازه ترین اخبار را از سایر سایت های از پیش تعیین شده انتخاب و اطلاعات آن ها را ثبت می نماید و با توجه به سیاست های مجموعه، آن ها را منتشر می نماید.

فید قیمت طلا و ارز

(شهریور 1396)

در طراحی پورتال شرکتی عمران مسکن اصفهان، اطلاعات مربوط به قیمت طلا و سکه، ارز و تیرآهن با توجه به اطلاعات به روز شده برترین سایت های رسمی و معتبر گردآوری و نمایش داده می شود.

طراحی مجدد وب سایت شرکتی

(شهریور 1396)

پس از مدت زمانی با توجه به بازخورد کاربران و براساس یکسری استانداردها و قواعد طراحی گوگل متریال تصمیم به بهینه سازی تجربه کاربری و طراحی مجدد این وب سایت شرکتی گرفته شد.