مشاوره طراحی سایت

وب‌سایت شما چهره شرکت و اولین نگاه اجمالی به برند شما است. وب‌سایت اختصاصی کسب‌وکار همچنین نقطه عطف سکوی ترقی شما است و کاربران را با سرعتی که فکرش را هم نمی‌کردید به سمت کسب‌وکارتان سوق می‌دهد. اما به چه شرطی؟ و چه سایتی باید داشته باشید تا کسب‌وکار شما رونق دلخواه و مورد انتظارتان را پیدا کند؟ به ‌عبارت ‌دیگر کدام وب‌سایت به ‌عنوان سکوی پیشرفت شما عمل می‌کند؟ در حقیقت در جواب این سؤال‌ها باید به ‌صورت مختصر و جمع‌بندی ‌شده بگوییم که شما باید یک وب‌سایت تخصصی داشته باشید که مطابق با قوانین سئو طراحی شده باشد و ظاهری زیبا، جذاب و کاربرپسند نیز داشته باشد. ما در این مقاله به ‌صورت تخصصی در مورد وظایفی که مشاوره طراحی سایت برای راه‌اندازی یک سایت کامل و جامع بر عهده دارد شما را مطلع می‌کنیم تا در مورد رشد کسب‌وکارتان بهتر تصمیم بگیرید. پس تا انتها با ما همراه بمانید. 

وظایف مشاور طراحی سایت چیست

یک طراح سایت کاربلد و حرفه‌ای وظایف مهمی را بر عهده دارد که در صورت انجام دقیق و مو به موی وظایف خود کمک زیادی به شما می‌کند و نتیجه کار در نهایت بسیار موفقیت‌آمیز خواهد بود. اما این وظایف چه چیزهایی هستند؟

 • برگزاری جلسه حضوری یا آنلاین

اولین وظیفه یک مشاور طراحی سایت برگزاری یک جلسه حضوری یا آنلاین است که به ‌صورت کامل با خواسته‌ها و نوع کسب‌وکار شما آشنا شود و آن را بررسی و آنالیز کند.

 • تعیین جامعه هدف و جامعه رقبا

دومین وظیفه او مشخص‌کردن نوع فعالیت جامعه هدف کسب‌وکار و همچنین رصدکردن نوع فعالیت رقبای شما است تا بتواند بهترین استراتژی‌ها را در برابر رقبای شما در پیش بگیرد.

 • ارائه پروپوزال

یک مشاور خوب باید پس از اینکه به ‌صورت کامل با کسب‌وکار و همچنین جامعه هدف کسب‌وکار شما آشنا شد یک پروپوزال مناسب نیز ارائه بدهد.

 • انتخاب هاست و سرور

این وظیفه یک مسئله بسیار مهم است. مشاور طراح سایت باید به شما کمک کند تا یک هاست و سرور قدرتمند برای سایت خود انتخاب کنید تا در طول مسیر دچار مشکل نشوید. انتخاب هاست و سرور برای افراد معمولی کمی سخت است و شاید توان و دانش یک انتخاب مناسب را نداشته باشند. 

 • معرفی سایت در بستر شبکه‌های اجتماعی

سایت شما باید در بستر پلتفرم‌های دیگر و شبکه‌های اجتماعی معرفی شود. به‌ عنوان ‌مثال پیشنهاد پیج‌های مناسب پربازدید اینستاگرام و یا صفحات وب پربازدید برای معرفی وب‌سایت شما، جزو وظایف یک طراح سایت است.

 • توجه ویژه به طراحی محیط سایت

محیط سایت شما باید زیبا و کاربرپسند باشد. اگر ظاهر سایت شما حالت دل‌زدگی داشته باشد قطعاً کاربر با اولین کلیک از سایت خارج خواهد شد؛ بنابراین ظاهر سایت اهمیت بسیار زیادی دارد که این گزینه جزو تخصص‌های یک مشاور طراح سایت است.

 • رعایت نکات فنی و اصول سئو

یکی از اصلی‌ترین، مهم‌ترین و کلیدی‌ترین نکاتی که باعث می‌شود وب‌سایت شما رشد کند و به ۱۰ سرچ اول گوگل برسد، رعایت نکات فنی وب‌سایت و رعایت اصول سئو و محتوا است؛ بنابراین وظیفه یک طراح سایت این است که بتواند بدون عیب ‌و ایراد و به ‌صورت تخصصی اصول سئو را در وب‌سایت شما پیاده کند.

وظایف مشاور طراحی سایت چیست

مشاوره رایگان طراحی سایت      

آیا می‌دانید خدمات مشاوره رایگان طراحی سایت شامل چه چیزهایی می‌شوند؟ اگر تا به ‌حال در مورد این مسئله فکر نکرده‌اید و نمی‌دانید که برای درخواست یک مشاوره رایگان باید چه چیزهایی را مطرح کنید ما در اینجا به‌ صورت کامل شما را راهنمایی کرده‌ایم.

در یک جلسه مشاوره رایگان کسب‌وکار شما باید به ‌صورت دقیق آنالیز و بررسی و توسط مشاور یک طرح عالی و جامع برای وب‌سایت ارائه شود. این طرح قطعاً در کوتاه ‌مدت نتایج خوبی به دنبال خواهد داشت و در بلندمدت نیز باعث رشد بسیار چشمگیر سایت خواهد شد. 

در جلسات مشاوره عملکرد ماهانه وب‌سایت گزارش می‌شود و بررسی می‌شود که چه مسائلی باعث افت عملکرد و چه مسائلی باعث بهبود وب‌سایت شده‌اند.

هاست و سرور و امنیت سایت نیز در این جلسات مورد بررسی قرار می‌گیرند و در مورد اقدامات ضروری در رابطه‌ با این موضوعات به‌ صورت کامل صحبت می‌شود.

پیشنهاد طراحی انواع لوگو و طراحی صفحات سایت نیز از جمله موضوعاتی است که باید در جلسات مشاوره در مورد آن بحث شود و بهترین پیشنهادها مطرح شود.

انجام مشاوره‌های تبلیغاتی و نحوه تبلیغات نیز یکی از مسائل مهم است که باید حتماً در مورد آن صحبت شود. تبلیغات جزو جدایی‌ناپذیر از روند رشد یک وب‌سایت است که نوع آن اهمیت بسیار زیادی در رشد سایت و پیشرفت کسب‌وکار شما دارد.

مشاوره رایگان طراحی سایت      

مشاوره آنلاین‌شاپ          

تمرکز اصلی برای یک آنلاین‌شاپ افزایش فروش است. افزایش فروش مساوی است با رشد کسب‌وکار و افزایش بازدید از سایت. بنابراین، مشاوره آنلاین‌شاپ باید به شما کمک کند تا وب‌سایت بیشتر دیده شود، بیشتر کلیک بخورد و در نهایت بیشتر فروش کند. اما چگونه این اتفاق می‌افتد؟

 • طراحی قدرتمند

در ابتدا مشاور آنلاین‌شاپ باید بر روی طراحی قدرتمند سایت تمرکز کند. انتخاب سرور و هاستینگ قوی و همچنین انتخاب آدرس دامنه، جزو این گزینه‌ها هستند. پس از آن طراحی ظاهری وب‌سایت مورد بررسی قرار می‌گیرد و باید به آن توجه شود.

 • بهینه‌سازی سایت

پس از اینکه سایت به ‌صورت قدرتمند طراحی شد باید آن را بهینه‌سازی کرد. بهینه‌سازی باعث افزایش سرعت صفحات و افزایش رتبه سایت شما خواهد شد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که بهینه‌سازی و طراحی به‌ صورت هم‌زمان اتفاق می‌افتند و یک مشاور کاربلد در حین طراحی سایت شما عملیات بهینه‌سازی را نیز به‌ صورت کاملاً حرفه‌ای انجام می‌دهد.

 • تبلیغات حرفه‌ای

تبلیغات حرفه‌ای جزو جدایی ناپذیر یک آنلاین‌شاپ است. در واقع آنلاین‌شاپ شما بدون تبلیغات رشد نخواهد کرد. بهترین کار برای تبلیغات، شناسایی بسترهای مناسب و بهترین روش تبلیغ است تا هزینه تبلیغات شما به هدر نرود. شناسایی یک بستر مناسب برای تبلیغات نیز جزو وظایف مشاوره آنلاین‌شاپ است.

مشاوره آنلاین‌شاپ

مشاوره برای راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی

قبل از اینکه در مورد مشاوره برای راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی خود فکر کنید، اول مشخص کنید که سایت شما جزو کدام یک از سایت‌های اینترنتی مربوط به کسب‌وکار است.

 • دریافت مشاوره برای طراحی سایت فروشگاهی

اگر قصد مشاوره گرفتن برای راه‌اندازی سایت فروشگاهی را دارید باید در درجه اول به ‌سرعت لود بالای صفحات و شکل ظاهری جذاب و کاربرپسند آنها دقت کنید. همچنین تبلیغات در این نوع سایت‌ها حرف اول را می‌زنند. رنگ‌بندی محصولات و صفحات سایت در کنار نوع چیدمان محصولات و دسته‌بندی‌ها اهمیت بسیار زیادی دارند. از طرفی محتوای وبلاگ سایت‌های فروشگاهی نیز تأثیر بسیار زیادی بر روی افزایش رتبه سایت و رشد کسب‌وکار شما دارد.

 • دریافت مشاوره برای طراحی سایت وردپرسی

انواع سایت‌های وردپرسی به دلیل کم ‌هزینه ‌بودن و سهولت در استفاده طرفداران بیشتری دارند. این سایت‌ها ابزارهای بسیار خوبی برای بهینه‌سازی در اختیار قرار می‌دهند و شما می‌توانید از بستر این سایت برای کسب‌وکارهای مختلف اعم از کسب‌وکارهای خدماتی، فروشگاهی، آموزشی و... استفاده کنید. در این زمینه باید یک مشاور کاربلد و مسلط به وردپرس و اصول سئو در کنار شما باشد.

 • دریافت مشاوره برای طراحی سایت گردشگری

اگر قصد شما از دریافت مشاوره برای راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی، دریافت مشاوره برای طراحی سایت گردشگری است، بهتر است بدانید که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این زمینه لازم است؛ لذا بهتر است به هر مشاوری در این زمینه اعتماد نکنید.

مشاوره برای راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی

مشاوره وردپرس

یک مشاوره وردپرس کاربلد باید از چند تخصص اصلی برخوردار باشد.

اولین گزینه تخصص‌های فنی هستند. یک وردپرس کار باید به برنامه‌نویسی‌های بک‌اند و فرانت‌اند تسلط کامل داشته باشد و بتواند با کمک آنها در پس‌زمینه وب‌سایت و ظاهر سایت بهترین عملکرد را داشته باشد.

دومین گزینه با نام تخصص‌های نرم شناخته می‌شود. یعنی یک وردپرس کار حرفه‌ای باید بتواند عیب‌های سایت را پیدا و آنها را حل‌ و فصل کند. پروژه‌های متعدد سایت را مدیریت نماید، بتواند با افراد مختلف ارتباط برقرار کند و چالش‌های ارتباطی را برای صاحب کسب‌وکار رفع کند.

سومین گزینه شامل تخصص‌های استراتژیک می‌شود. یعنی بتواند به ‌صورت دائم خود را با به‌روزرسانی‌های وردپرس از جمله افزونه‌ها، قالب‌ها و دیگر ابزارهای آن هماهنگ کند و علم خود را در وردپرس به‌روز نگه دارد. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای باز است که به‌ صورت دائم افزونه‌های آن به ‌روز می‌شوند و نیاز است که یک مشاوره وردپرس همیشه خود را به ‌روز نگه دارد و دانش خود را در این زمینه آنلاین کند.

مشاوره وردپرس

از طراحی سایت در اصفهان کمک بگیرید ما همراه شما هستیم

آیا به دنبال ایجاد یک وب‌سایت حرفه‌ای و جذاب برای کسب‌وکار خود هستید؟ آیا می‌خواهید در دنیای دیجیتال حضوری قوی و مؤثر داشته باشید؟

تیم حرفه‌ای طراحان وب‌سایت اصفهان با استفاده از تجربه و دانش می‌توانند به شما کمک کنند تا بهترین وب‌سایت ممکن را برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید. تیم ما از طراحی سایت شخصی و معرفی محصولات تا فروشگاه آنلاین و سیستم مدیریت محتوا، آماده همکاری با شما است.

ما با انعطاف‌پذیری و دقت بالا و با ارائه ایده‌های نوین و طراحی‌های دلنشین، شما را در جذب مشتریان جدید و افزایش فروش یاری می‌کنیم. همچنین اطمینان داشته باشید که تیم ما با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید و به‌روزرسانی‌های مداوم، باعث می‌شود تا وب‌سایت شما همواره بهترین نتایج را کسب کند.

با انتخاب ما مطمئن هستید که در هر مرحله از پروسه کسب‌وکار، از حمایت و راهنمایی برخوردار خواهید بود. اگر به دنبال ایجاد یک وب‌سایت باکیفیت و منحصربه‌فرد هستید، با ما تماس بگیرید و از تجربه حرفه‌ای و خدمات ویژه بهره ببرید.

 

نوشتن دیدگاه