هوش مصنوعی طراحی سایت رایگان

شاید در گذشته هیچ کس تصور نمی کرد که هوش مصنوعی بتواند مراحل طراحی سایت را انجام دهد. چرا که طراحی سایت جزء اقدامات تخصصی با کدنویسی اصولی است که تنها افراد متخصص و باتجربه می توانند آن را انجام دهند. هوش مصنوعی طراحی سایت رایگان فرصت بسیار خوبی را برای افراد جهت طراحی سایت بدون نیاز به پرداخت هزینه فراهم می کند. اگر شما هم می خواهید با بهترین هوش های مصنوعی که می توانند طراحی سایت را بدون نیاز به پرداخت هزینه و در زمان کوتاهی انجام دهند آشنا شوید، این مقاله را تا انتها بخوانید.

بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت

در چند سال گذشته هوش مصنوعی به عنوان داغ ترین کلمه بازاریابی در جهان شناخته می شد. پس جای تعجب نیست که در حال حاضر ابزارهای مختلفی وجود دارند که ادعا می کنند از هوش مصنوعی می توان برای طراحی و ساخت وب سایت استفاده کرد. بیش از 50 نوع هوش مصنوعی طراحی سایت وجود دارد که تنها برخی از آن ها امکانات خوب و قابلیت های متنوعی را به شما ارائه می کنند.

بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت باید به شما این امکان را بدهد تا یک سایت عالی بسازید و بتوانید بر اساس مضمون مورد نیاز خود، محتوا در سایت اعمال کنید. دستیابی به نتیجه دلخواه از طریق هوش مصنوعی طراحی سایت رایگان یکی از مهم ترین اقدامات است و در نهایت باید تلاش کنید که بدون صرف زمان زیاد، بهترین دستورات را برای طراحی سایت در نظر بگیرید. هوش مصنوعی برای طراحی سایت باید بتواند تجربه کاربری خوبی را به شما ارائه کند و در عین حال کار کردن با آن ساده باشد. در ادامه مقاله 4 هوش مصنوعی تست شده برای طراحی سایت را به شما معرفی می کنیم.

بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت

معرفی 4 سایت برتر طراحی سایت هوش مصنوعی 2024

بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت رایگان به شما این امکان را می دهد مراحل طراحی سایت را به بهترین شکل ممکن و بدون نیاز به تجهیزات حرفه ای انجام دهید. شاید بیش از 50 هوش مصنوعی برای طراحی سایت وجود داشته باشند، اما فقط برخی از آن ها کارایی قابل قبولی را از خود نشان می دهند. در ادامه شما را با 4 هوش مصنوعی طراحی سایت آشنا می کنیم.

Wix (وب)

یکی از بهترین هوش مصنوعی های طراحی سایت رایگان که امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می دهد، هوش مصنوعی wix است. ویکس یکی از بهترین ابزارهای ساخت وب سایت در سراسر جهان است. این هوش مصنوعی به شما این امکان را می دهد تا یک وب سایت رایگان را با استانداردهای خاص بسازید و امکانات مختلفی را با آن به وجود آورید. برای استفاده از این هوش مصنوعی طراحی سایت، شما با چت کردن با یک ربات شروع می کنید و به سوالاتی در مورد نوع سایتی که می خواهید بسازید، پاسخ می دهید.

می توانید عکس های مورد نظر خودتان را برای طراحی وب سایت، جایگزین عکس های آماده موجود در این هوش مصنوعی کنید. مزیت این هوش مصنوعی این است که تغییر هر چیزی را برای شما ساده تر کرده و به شما این امکان را می دهد تا یک سایت مناسب برای خودتان داشته باشید. هوش مصنوعی ویکس به شما این امکان را می دهد تا تم مورد نظر سایت خودتان را از میان لیستی از تم ها انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید. سرعت سایت هوش مصنوعی برای طراحی سایت از جمله ویژگی های برتر wix است که به شما این امکان را می دهد تا یک سایت حرفه ای و تخصصی داشته باشید.

اگر می خواهید یک وب سایت واقعی و با کیفیت بسازید، هوش مصنوعی طراحی سایت wix دقیقا آن چیزی است که لازم دارید. می توانید برای راه اندازی وبلاگ، فروش محصولات دیجیتال و سایر محصولات، طراحی سایت رزرواسیون هتل و راه اندازی سایت های خدماتی دیگر از این هوش مصنوعی استفاده کنید و از امکانات و قابلیت های آن بهره مند شوید.

مزایای هوش مصنوعی wix

 • طراحی سایت با هوش مصنوعی موثر
 • استفاده آسان برای رسیدن به نتیجه عالی
 • پشتیبانی توسط اکوسیستم سایت ساز

معایب هوش مصنوعی Wix

 • آینده این هوش مصنوعی مشخص نیست.

معرفی 4 سایت برتر طراحی سایت هوش مصنوعی 2024

Jimdo (وب)

یکی دیگر از انواع هوش مصنوعی طراحی سایت رایگان که تاثیر مثبت و طولانی مدت دارد، هوش مصنوعی جیمدو است. این هوش مصنوعی اولین سازنده وب سایت هوش مصنوعی است که این امکان را به شما می دهد تا از میان موضوعات مختلف آماده، یک موضوع را انتخاب کنید و از این هوش مصنوعی بخواهید تا آن را برای شما بسازد. پس از اینکه هدف خودتان را برای طراحی سایت به Jimdo توضیح دادید، این هوش مصنوعی، سبک، پالت رنگ و صفحات مختلف را به شما پیشنهاد می کند.  

زمانی که همه چیز را درست کردید، چند لحظه طول می کشد تا دو نقطه شروع ایجاد کنید. سایت مورد نظر خودتان را انتخاب کنید تا یک سایت پیش نویس آماده داشته باشید. مانند هوش مصنوعی قبلی، Jimdo نیز بعد از طراحی سایت امکانات مختلفی را به شما ارائه می کند؛ ولی اگر بخواهیم صادق باشیم، باید بگوییم که هوش مصنوعی wix امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می داد و به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه شناخته می شود.

اگر در حال ساخت یک سایت شخصی یا تجاری هستید، Jimdo یکی از خالقان وب سایت هوش مصنوعی عالی است. این هوش مصنوعی امکان ساخت سایت بر پایه هوش مصنوعی با قدرت کافی را به شما می دهد. همچنین با سفارشی سازی از طریق ویرایشگر سایت، می تواند سرعت سایت مدرن را افزایش دهد.

مزایای هوش مصنوعی Jimdo

 • یک سایت ساز واقعی با تمام ویژگی های مورد نیاز
 • امکان ساخت سایت به صورت رایگان
 • امکان ساخت سایت با طرح های پولی مقرون به صرفه

معایب هوش مصنوعی Jimdo

 • این هوش مصنوعی به ایجاد اولیه سایت محدود می شود.

معرفی 4 سایت برتر طراحی سایت هوش مصنوعی 2024

CodeWP (وب)

CodeWP یکی از جالب ترین و قدرتمندترین انواع هوش مصنوعی طراحی سایت رایگان است. این ابزار مفید در لیست ابزارهای طراحی سایت حرفه ای قرار می گیرد. شما می توانید با کمک ابزار وردپرس سایت خودتان را با این هوش مصنوعی بسازید. این هوش مصنوعی طراحی سایت با کدهای مخصوص وردپرس کار می کند تا بتوانید با ایجاد تابع و امکانات مختلف در هوش مصنوعی، یک سایت حرفه ای و بدون نقص را بسازید. تمامی کدهای طراحی سایت از سوی این هوش مصنوعی تولید می شوند و شما می توانید آن ها را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

با وجود اینکه این هوش مصنوعی می تواند با قابلیت مچ شدن با وردپرس، امکان طراحی سایت حرفه ای را به شما بدهد؛ اما برای اینکه بدانید کجا باید کد را به وردپرس اضافه و پیاده سازی کنید، نیاز به سطح مشخصی از درک نحوه کار با وردپرس دارید. این ابزار مناسب افرادی نیست که در ساخت سایت تازه کار هستند. بلکه باید افراد تا حدی در مورد وردپرس و کدنویسی برای طراحی سایت اطلاعات داشته باشند و بر اساس آن مراحل طراحی سایت را با کمک این هوش مصنوعی انجام دهند.

یکی از نقاط ضعف این هوش مصنوعی و سایر هوش مصنوعی های طراحی سایت رایگان این است که کدهای تولید شده توسط آن ها ممکن است نادرست و غیر حرفه ای باشد و حتی یک خطر امنیتی را ایجاد کند. البته در اکثر مواقع این طور نیست، اما امکان این امر وجود دارد. برای استفاده حداکثری از این هوش مصنوعی باید عیب یابی کدها را بلد باشید تا متوجه شوید کدام کد اشتباه و کدام کد درست است. این کار می تواند یک میانبر عالی برای افرادی باشد که ایده های کدنویسی کامپیوتر را درک می کنند، ولی با زبان خاصی برای کدنویسی موثر آشنایی ندارند.

مزایای هوش مصنوعی CodeWP

 • امکان ساخت کدهای پیچیده وردپرس
 • امکان ساخت سفارشی ترین سایت ها با کمک ابزارهای موجود

معایب هوش مصنوعی CodeWP

 • این هوش مصنوعی یک ابزار پیشرفته است و تا زمانی که عملکرد وردپرس را درک نکنید، نمی توانید از آن استفاده نمایید.

معرفی 4 سایت برتر طراحی سایت هوش مصنوعی 2024

Framer (وب)

Framer یکی از بهترین هوش های مصنوعی طراحی سایت رایگان است که به شما این امکان را می دهد تا وب سایت هوش مصنوعی فوق سریع را طراحی کنید و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده نمایید. این ابزار نسبت به تمامی ابزارهای تست شده برای طراحی سایت با هوش مصنوعی، یکی از بهترین انتخاب ها بوده و هست. با وجود اینکه بسیاری از سایت ها امکان طراحی سایت سریع را به شما نمی دهند، این هوش مصنوعی می تواند با سرعت زیادی سایت مورد نظر شما را طراحی کرده و به شما ارائه کند. البته این بدان معنا نیست که این هوش مصنوعی بی نقص است. بلکه فقط در مقایسه با بعضی از هوش های مصنوعی دیگر، امکانات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.

 برای شروع کار با این هوش مصنوعی باید با یک اعلان شروع کنید. هر چه اعلان توصیفی تر باشد، بهتر است. پس از آن این هوش مصنوعی یک وب سایت تقریبی ایجاد می کند که شامل ایجاد یک نسخه پیش نویس تولید شده توسط هوش مصنوعی است. به طور مثال؛ می توانید متن زیر را به انگلیسی برای طراحی وب سایت برای یک عکاس به هوش مصنوعی بدهید تا Framer با توجه به درخواست شما، مراحل طراحی سایت را انجام دهد:

"یک وب سایت نمونه کار برای یک عکاس ایرلندی به نام هری گینس طراحی کنید. او در عکاسی از پرتره سگ ها تخصص دارد، پس آن را سرگرم کننده کنید. حتماً یک گالری اضافه کنید."

با این دستور هوش مصنوعی شروع می کند که یک وب سایت اولیه مطابق با دستورات شما طراحی کند. از بین تمامی ابزارهای هوش مصنوعی طراحی سایت رایگان، این تنها ابزاری است که می تواند یک اعلان دریافت کند و با توجه به  آن طراحی سایت را انجام دهد. اگرچه نمی توانیم بهترین راه برای ساخت سایت با هوش مصنوعی را Framer بدانیم، ولی اگر می خواهید یک ابزار مناسب حرفه ای برای هوش مصنوعی داشته باشید، کافیست که این ابزار را امتحان کنید.

مزایای هوش مصنوعی Framer

 • یک هوش مصنوعی فوق العاده چشمگیر و سرگرم کننده
 • دارای برنامه های عالی و حرفه ای
 • امکان ساخت یک سایت حرفه ای با یک دستور

معایب هوش مصنوعی Framer

 • تبدیل شدن از پیش نویس هوش مصنوعی به سایت نیاز به کار حرفه ای است.

معرفی 4 سایت برتر طراحی سایت هوش مصنوعی 2024

طراحی سایت با هوش مصنوعی رایگان

برای ساخت سایت با هوش مصنوعی به طور رایگان از سرویس سایت Hocoo، می‌توانید استفاده کنید، به طور کلی مراحل ایجاد یک سایت با استفاده از این سرویس به این صورت است:

1. ثبت‌نام و انتخاب قالب

به وب‌سایت Hocoo مراجعه کرده و با استفاده از ایمیل و رمز عبور خود ثبت‌نام کنید. بعد از ورود به حساب کاربری، ابتدا لازم است اطلاعاتی از قبیل نوع کسب و کار، نام سایت و خدماتی که ارائه می دهید را مشخص کنید، سپس از میان قالب‌های آماده و متنوع Hocoo یکی را انتخاب کنید که مناسب نیازهای شما باشد. می‌توانید قالب‌ها را بر اساس نوع سایت، طراحی، و قابلیت‌های مختلف فیلتر کنید.

2. شخصی‌سازی و انتشار سایت

پس از انتخاب قالب، با استفاده از ابزارهای کشیدن و رها کردن (drag-and-drop) موجود در پنل مدیریت Hocoo، محتوای سایت خود را اضافه و طراحی آن را شخصی‌سازی کنید. بعد از تکمیل مراحل طراحی و ویرایش محتوا، سایت خود را منتشر کنید تا به صورت آنلاین در دسترس بازدیدکنندگان قرار گیرد.

با این دو مرحله ساده، می‌توانید به راحتی سایت خود را با Hocoo بسازید و راه‌اندازی کنید. البته باید به یاد داشته باشید این سرویس از زبان و فونت های متنوع فارسی پشتیبانی نمی کند، برای اتصال دامنه شخصی نیز باید اشتراک ویژه خریداری کنید.  در ادامه ویدیو نحوه ساخت یک سایت با استفاده از سرویس Hocoo را مشاهده خواهید کرد.

آیا هوش مصنوعی برای طراحی سایت رایگان است؟

در این مقاله شما را با 4 هوش مصنوعی طراحی سایت آشنا کردیم. هر یک از این ابزارها با امکانات مختلفی که دارند، به شما امکان طراحی سایت حرفه ای را می دهند. برخی کدنویسی می کنند. برخی قالب های آماده دارند و بعضی دیگر دارای امکانات متنوعی اند که به شما امکان طراحی سایت رایگان را با یک دستور می دهند. هوش مصنوعی که برای طراحی وب سایت رایگان مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند مزیت های متنوعی داشته باشد و البته فراموش نکنید که استفاده از آن نیاز به دقت و بررسی نیز دارد.

هر 4 هوش مصنوعی ذکر شده برای طراحی سایت، به شما امکان طراحی وب سایت رایگان را می دهند. می توانید بدون هیچ دغدغه ای سایت اولیه مورد نظر خودتان را از طریق این ابزارها به صورت رایگان طراحی کرده و مورد استفاده قرار دهید. اما موضوع اینجاست که این هوش مصنوعی زمانی می تواند امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار دهد که نسخه ارتقا یافته آن، یعنی نسخه پولی خریداری شود. یعنی اگرچه نسخه اولیه این هوش مصنوعی ها رایگان است، اما اگر بخواهید از تمامی امکانات آنها استفاده کنید، باید نسخه ارتقاء یافته را بخرید. تلاش ما این بود که ضمن معرفی بهترین سایت های هوش مصنوعی رایگان، سایت هایی را معرفی کنیم که قیمت خریدشان نیز بالا نباشد.

آیا هوش مصنوعی برای طراحی سایت رایگان است؟

سخن پایانی

در این مقاله شما را با هوش مصنوعی طراحی سایت رایگان آشنا کردیم. هر یک از این هوش های مصنوعی امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهند و می توانند مزیت های متنوعی را به همراه داشته باشند. انتخاب هر هوش مصنوعی باید با توجه به مزایا و معایب آن انجام شود. هر یک از این ابزارها می توانند با امکانات مختلفی که در اختیار شما قرار می دهند، سایت شما را به صورت رایگان و در عین حال با سرعت بالا طراحی کنند. بنابراین، برخلاف روش های هزینه بر طراحی سایت، هوش مصنوعی می تواند تحولی مهم در زمینه طراحی وب سایت رایگان و با سرعت بالا باشد.

 

نوشتن دیدگاه

سوالات هوش مصنوعی طراحی سایت رایگان

آیا سایت های ساخت شده با سرویس های هوش مصنوعی جامع و کامل هستند؟

سایت‌های ساخته شده با سرویس‌های هوش مصنوعی هنوز به اندازه سایت‌های طراحی شده توسط شرکت‌های معتبر طراحی سایت جامع و کامل نیستند. هوش مصنوعی در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و برای رسیدن به سطحی که بتواند سایت‌های با کیفیت و انعطاف‌پذیر ایجاد کند، نیاز به توسعه بیشتری دارد. این سایت‌ها اغلب از الگوهای استاندارد استفاده می‌کنند و نمی‌توانند نیازهای خاص هر کسب‌وکار یا کاربر را به طور دقیق پاسخ دهند.

علاوه بر این، بسیاری از سرویس‌های هوش مصنوعی برای استفاده کامل نیازمند خرید اشتراک ویژه هستند که هزینه‌های دلاری آن برای کاربران ایرانی مقرون به صرفه نیست. همچنین، در جنبه‌هایی مانند سئو، امنیت و پشتیبانی، این سرویس‌ها ممکن است محدودیت‌هایی داشته باشند که بر کارایی و عملکرد سایت تاثیر منفی بگذارد. بنابراین، برای ساخت سایت‌های حرفه‌ای و با کیفیت، هنوز نیاز به تخصص و تجربه انسانی وجود دارد.

آیا سرویس های طراحی سایت هوش مصنوعی رایگان است؟

سرویس های طراحی سایت هوش مصنوعی به صورت کامل رایگان نیست. بسیاری از سرویس‌های هوش مصنوعی که برای طراحی سایت استفاده می‌شوند، دارای نسخه‌های رایگان با امکانات محدود هستند. این نسخه‌های رایگان معمولاً امکانات پایه‌ای را فراهم می‌کنند که برای ایجاد یک سایت ساده کافی است، اما برای استفاده از تمامی امکانات و ویژگی‌های پیشرفته، نیاز به خرید اشتراک ویژه یا پرداخت هزینه‌های اضافی است.

سایت های ساخته شده توسط هوش مصنوعی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

سایت‌های ساخته شده توسط هوش مصنوعی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، استارتاپ‌ها، فریلنسرها، کسب و کارهای محلی، وبلاگ‌نویسان، و پروژه‌های موقت مناسب هستند، زیرا این سایت‌ها، با هزینه کمتر و به سرعت، نیازهای ابتدایی و حضور آنلاین این نوع کسب و کارها را تأمین می‌کنند.